آموزش رایت فایل NVRAM توسط SP Flashtool در گوشی های مدیاتک


آموزش کامل نحوه رایت فایل های ترمیم سریال NVRAM از طریق برنامه SP Flashtool مخصوص گوشی های مدیاتک

فایل NVRAM چیست؟ 

nvram از دو چیپ sram و eeprom تشکیل شده که اطلاعاتی نظیر اطلاعات وای فای ، آدرس مک بلوتوث ، ورژن baseband ، شماره imei/meid و سایر اطلاعات ضروری گوشی را در خود ذخیره میکند. در گوشی های مدیاتک هنگام فول فلش کردن گوشی احتمال دارد اطلاعات این چیپ از بین برود و باعث حذف شدن شماره سریال و عدم اتصال به شبکه شود که برای حل این مشکل شما میتواند فایل NVRAM مخصوص هر گوشی را طبق آموزش زیر روی گوشی رایت کنید تا مشکلات پیش آمده حل شود.

برای رایت فایل NVRAM طبق مراحل زیر عمل کنید:

ابتدا از رام فایل scatter گوشی رو به وسیله تکست ادیتور باز میکنیم و توی اون دنبال (CTRL+F) این اسم می گردیم

NVRAM

اگه دقت کنید این نوشته رو جلوش میبینید is_download: false مقدار false رو به true تغییر بدهید و save کنید و خارج شوید.فلش تو را اجرا کنید و فایل اسکاتر را انتخاب کنید.همانطور که میبینید گزینه nvram اضافه شده است.

NVRAM

تمام تیک ها را بردارید و فقط تیک گزینه nvram را بزنید و سپس بر روی گزینه nvram کلیک کنید تا صفحه ی کوچکی باز شود و از انجا فایل backup که با برنامه گرفته بودید رو انتخاب کنید.

NVRAM

و بعد باید گزینه ها مانند تصویر زیر باشد.


NVRAM

بر روی گزینه دانلود کلید کنید و گوشی را با فایل nvram فلش کنید .بعد از بالا آمدن گوشی در کمال تعجب خواهید دید که مشکل سریال حل شده است.

با تشکر

تعمیرات تخصصی موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین

دانلود رام ۴ فایل سامسونگ SM-G610F-DS

دانلود رام فارسی سامسونگ C9PRO C9000

فایل ,گوشی ,nvram ,های ,گزینه ,رایت ,فایل nvram ,های مدیاتک ,گوشی های ,کنید و ,رایت فایل

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Sherlock Holmes نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی مطالب اینترنتی دانلود آهنگ جدید و موزیک ویدئو |آدرس جدید تک ترانه اخبار دانش آموزی و کنکور سراسری دانلود کتاب بازاریابی بین الملل دکتر میرزا حسن حسینی وبلاگ سبزترین بهار پایگاه فرهنگی مذهبی صباحت دفتر خدمات الکترونیک قضایی زعفرانیه javdane